Nasi eksperci

Na blogu dla Państwa piszą…

Dr inż. Grażyna Kidawska

Specjalista – Dietetyka

Uważam, że historia każdego człowieka jest wyjątkowa, dlatego droga do optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia musi być zawsze dostosowana do specyficznych potrzeb. Od lat szukałam odpowiedzi na pytanie, jaką strategią należy się kierować w drodze do dobrego życia. Czas spędzony na zdobywaniu wiedzy pomógł mi w znalezieniu odpowiedzi na te pytanie.

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunku „Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych”. Na Wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym ukończyłam studia magisterskie oraz doktoranckie zakończone obroną pracy doktorskiej. Przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel akademicki. Obecnie nadal kontynuuję naukę i biorę udział w licznych szkoleniach specjalistycznych.

Rafał Becker

Rafał Becker

Specjalista – Medycyna Chińska, Masaż Tui Na, Qigong, Yang Sheng

Od kilku lat skupiam się w swoim rozwoju na zdobywaniu wiedzy z zakresu shaolińskiego qigongu oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. W swojej praktyce stosuje wiedzę z zakresu (TMC) Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, którą uzyskałem na specjalistycznych kursach oraz podczas praktyki z moimi mistrzami z klasztoru Shaolin w tym moim głównym mistrzem Shi De Hongiem, który zainteresował mnie Yang Shengiem. Wiedzę tą cały czas poszerzam studiując TMC w trzech ośrodkach w Polsce: Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie, Holistycznym Centrum Zdrowia we Wrocławiu oraz Centrum Sztuk Zdrowotnych w Warszawie. Moim głównym mentorem oraz superwizorem w zakresie TMC jest prof. Sun Peilin. Z kolei pod okiem dr Yifan Yang ukończyłem 3 letnią szkołę ziołolecznictwa w TMC.

Od lutego 2017 rozpocząłem naukę w ramach 3 letniej szkoły akupunktury w Holistycznym Centrum Zdrowia we Wrocławiu. Zajęcia prowadzą chińscy profesorowie, ale także polscy specjaliści wprowadzają nas w zagadnienia anatomii, fizjologii i ogólnie medycyny zachodniej.

tel. 792197374
e-mail: shaolinqigong1@gmail.com
strona www: http://yangsheng.com.pl

Pin It on Pinterest

Share This